COMPANIE

SC. GREAT DEALZZ SRL.

CIF: RO 38059404

Nr.Reg.Com: J40/13854/2017

Cont: RO84BACX0000001504165001

Bancă: UNICREDIT BANK

GREAT DEALZZ

Analizand piata romaneasca ani la rand, am creeat in 2017 un nou mod facil pentru clientii nostri de a beneficia de performantele si calitatea unor produse de top venite din toata lumea. Incercam in permanenta sa aducem un plus de valoare acestui site, sa usuram modul in care va faceti cumparaturile online si nu in ultimul rand, sa tinem cont in permanenta de orientarea si preferintele dvs.CUM TE PUTEM AJUTA?

Tinem cont in permanenta de cerintele si sugestiile clientilor nostri. Te ajutam in orice moment sa alegi un produs potrivit cerintelor tale. Un consultant DEALZZ te va indruma cu privire la specificatii, calitate sau comparatii de produse. Apeleaza la noi si iti punem la dispozitie informatiile necesare. Iar daca aveti nevoie de un produs si nu il gasiti pe site-ul nostru, ne puteti informa iar noi vom incerca sa va aducem acel produs.

CONSULTANTA GRATUITA

Suntem la dispozitia dvs. pentru orice intrebare cu privire la produsele noastre. Putem face recomandari, putem emite top-uri de vanzari si calitate precum si un top retur pentru gama de produse vizata. Va asteptam sa ne contactati!

CE VA OFERIM?

DEALZZ are un portofoliu generos de produse cu marci cunoscute la nivel mondial. Iti punem la dispozitie un intreg catalog cu produse de calitate superioara, alese in ani de experienta din gama:

 • aparate si electrocasnice pentru casa ta - aspiratoare, fiare calcat, purificatoare, veioze, accesorii, frigidere, etc.
 • aparate pentru bucatarie - blendere, mixere, friteuze, grill, tigai, oale, fondue, etc.
 • climatizare - aer conditionat, racitoare aer, ventilatoare, aeroterme, convector, etc.
 • casa si gradina - unelte, scule s echipamente cu uz gospodaresc, cutii depozitare si multe altele
 • curatenie si menaj - produse specifice pentru curatenia locuinte dvs.
 • fitness - echipamente sportive - biciclete, benzi de alergat, aparate fitness.
 • relaxare - aparate de masaj, fotolii masaj, aromoterapie, baie, etc.
 • ingrijire si igiena personala - parate de tuns, epilat, dispozitive pentru uz corporal, etc.
 • aparate de monitorizare medicala - termometre, tensiometre si alte aparate din gama medicala.
 • biciclete, trotinete, trotinete electrice si scutere electrice.
 • produse pentru animalutul tau de companie - aparate de tuns, coafat, pedichiura pentru animalul tau
 • produse pentru camping - saltele, lampi halogen etc.
 • produse specifice de sezon - instalatii de pom, decoratiuni, figurine
 • produse audio - video - echipamente si accesorii, casti, boxe etc.
 • produse gaming - mouse, tastaturi, echipamente gaming
 • jucarii si jocuri - jucarii si jocuri educative

Si multe alte produse. Va asteptam pe site-ul nostru!

 Unde vrem sa ajungem?

Dealzz.ro dezvolta in permanenta continutul si mecanismele puse la indemana clientilor prin intermediul acestui website. Politica noastra este de a inova si usura modul in care va exprimati preferintele cu privire la activitatea online si nu in ultimul rand, modul in care interactionati cu sistemele noastre. 

Dorim sa urcam serviciile de comert online la nivel de excelenta.

Cum operam?

Dealzz.ro are in spate o echipa tanara si dinamica ce deserveste cerintele dumneavoastra. 

Este atat de simplu:

 1. Intri pe site-ul dealzz.ro
 2. Te inregistrezi
 3. Faci cumparaturile

Iar echipa noastra face magia ca produsele comandate sa bata la usa! Avem colaborare cu aproape toate firmele de curierat national si international si operam livrari pe tot cuprinsul Romaniei. Produsele noastre sunt atent ambalate si protejate pentru transport, motiv pentru care clientii nostri ne recomanda.

SUPORT

Echipa noastra va sta la dispozitie pentru orice intrebare sau informatie suplimentara. Ne puteti contacta atat telefonic cat si pe email sau prin mecanismul de chat de pe site-ul DEALZZ. Va asteptam sa ne contactati pentru orice intrebare, sugestie sau nelamurire.

Va Multumim ca ati ales DEALZZ!